EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ФОТО: Грчка манекенка во природно издание на Канскиот фестивал, бројни реакции за нејзините веѓи на социјалните мрежи

Грчката манекенка Софија Хаџипантели стана тема на социјалните мрежи откако се појави во природно издание на Канскиот филмски фестивал.

Имено, таа со години не ги средува веѓите и затоа привлекува внимание каде и да се појави. Иако има и такви кои ја критикуваат дека избрала да го прифати природниот изглед на нејзините веѓи, таа воопшто не обрнува внимание на негативните коментари.

Во една нејзина изјава рече дека нејзините предци ја инспирирале да се прифати себеси таква каква што е.

-Едноставно одам по улица без размислување. Негативните, позитивните, охрабрувачките, понижувачките и сите други реакции ми се забавни, изјавила таа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СУРОВО ОДНЕСУВАЊЕ НА ВИЛИЈАМ КОН ХАРИ: Сликата на скараните браќа го обиколи светот, овој гест на идниот крал е најголемата болка на пребеганиот принц

Angela

НЕМА КОЈ НЕ САКА ОБЛАНДИ! Рецепт кој им успева и на почетници (ВИДЕО)

Angela

Страшна симулација на верижен судир: Автомобил меѓу два камиони (ВИДЕО)

Angela