EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Екс сопругата на Огњен Амиџиќ фатена со новото момче, први фотографии од заљубениот пар

Манекенката и поранешна сопруга на водителот Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска веќе шест месеци е во хармонична врска со бизнисменот Јеврем Косниќ, а љубовната врска ја држеа подалеку од очите на јавноста.

Блиц.рс објави папарацо фотографии од заљубената двојка на белградскиот аеродром.

– Заљубениот пар цело време се смееше, двајцата беа позитивни. Пред да седнат во ресторанот до влегување во авионот, Јеврем и Данијела пиеа кафе, а тој цело време ја засмејуваше својата девојка. Се гледа дека се среќни и задоволни, вели извор од местото на настанот.

Инаку, ова им е второ патување. Тие неодамна беа Атина, но Данијела не сакаше да објавува фотографии од таму.

– Можам само да кажам дека сум среќна, само тоа ќе коментирам на темата за мојот приватен живот, изјавила Даниела на забавата на „Стори“ кога ја прашале како е.

Јеврем Косниќ е шест години помлад од Данијела, што не претставува проблем во нивната врска, бидејќи е зрел маж со воспоставен и здрав начин на живот, пишува Блиц.рс.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ОВА Е „ПАМЕТНАТА“ ВИЛА НА НИКОЛИНА ПИШЕК ЗА КОЈА СЕ БОРИ НА СУД: Свекорот не попушта, внатре се е на копче – кога ќе го видите погледот се ќе ви стане јасно

Angela

Ашковски: Не сме задоволни со бод, заслуживме повеќе во Бугарија

Angela

КОПИЈА НА СВОЈАТА МАЈКА – се соблече во бикини ќерката на Мелита Ракичевиќ, кога ќе видите каква убавица е Барбара ќе подзинете (ФОТО)

Angela