EXCLUSIVE MK
Љубов и интима НАСЛОВНА

Фото: Ирина Шајк уште еднаш покажа зошто ја нарекуваат најсекси жена на светот

Руската манекенка Ирина Шајк позираше топлес и уште еднаш покажа зошто ја нарекуваат најсекси жена на светот.

На својот профил на Инстаграм, таа сподели фотографија на која позира топлес со покриени гради а фотографијата е направена за да промовира веганска линија за нега на кожа.

Многумина оценија дека рекламата изгледа многу сензуално и дека Ирина особено придонела за тоа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Погрешни навики кои лошо влијаат на брачниот статус

Angela

Децата од Херсонската област ќе добијат руско државјанство

Angela

Пет мисли кои на мажите им поминуваат низ глава кога ќе видат гола жена

Angela