EXCLUSIVE MK
Љубов и интима НАСЛОВНА

Фото: Ирина Шајк уште еднаш покажа зошто ја нарекуваат најсекси жена на светот

Руската манекенка Ирина Шајк позираше топлес и уште еднаш покажа зошто ја нарекуваат најсекси жена на светот.

На својот профил на Инстаграм, таа сподели фотографија на која позира топлес со покриени гради а фотографијата е направена за да промовира веганска линија за нега на кожа.

Многумина оценија дека рекламата изгледа многу сензуално и дека Ирина особено придонела за тоа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Германија убедлива во Скопје

Angela

Во прекин сообраќајот на патот Велес-Градско поради сообраќајка

Angela

Дневен хороскоп: Во последниот работен ден од неделата овој знак го очекува голем успех на деловен план, особено за еден знак доаѓа љубовта!

Angela