EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Ким Кардашијан на Мет Гала како од насловната страна на Плејбој од 2007 година

Ким Кардашијан ги остави сите без зборови со бисерниот дизајн на црвениот тепих на Мет Гала. Обожавателите на ријалити ѕвездата ја забележаа сличноста на нејзиниот стајлинг со уште еден момент од нејзиното минато.

Кардашијан се појави на насловната страница на Плејбој во 2007 година во издание слично како она на Мет Галата.

 

Имено, на сетот кој беше прикажан во епизодата од првата сезона на реалити серијата „Keeping Up With the Kardashians“, таа носеше неколку прамени бисери – без ништо друго под нив.

Иако овој пат таа ги спои бисерите со корсет фустан, тоа не ги спречи фановите да ја забележат сличноста.

-Ве молам, кажете ми дека не сум единствената која веднаш помислила на снимањето на Ким за Плејбој, истакна еден корисник на TikTok.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

„Еден ја држи, друг ја удира со тупаници“: Ќерката на Марко и Милица Кон преживува пекол во училиште

Angela

Џил и Џо Бајден „пливаат“ во богатство: На даночните инспектори им пријавиле вртоглава цифра

Angela

Бебето во раце, синовите Лука и Леон трчаат околу неа: Aна Ивановиќ првпат фотографирана со тројцата наследници на плажа – изгледа прекрасно

Angela