EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ФОТО: Меган си тера свој живот, место на крунисување кај Чарлс на планина со друштво

Меган изгледа прилично опуштено во друштво на неколку пријатели. Се крие под шапка и големи очила за сонце.

Според британските медиуми, кралот Чарлс бил прилично тажен бидејќи Хари, Меган и нивните деца не биле на свечениот ручек по крунисувањето. Наводно кралот му наздравил на својот внук Арчи, кој токму на денот на крунисувањето го прослави четвртиот роденден.

За потсетување, принцот Хари во саботата присуствуваше на крунисувањето на Чарлс Трети.

„Јас дојдов, а војвотката остана во Калифорнија со нашите деца“, рече тој. Веднаш по церемонијата, принцот Хари отиде на аеродромот и полета дома.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЌЕ ПОЛУДИ КОГА ЌЕ ВИДИ КАКО Е УЛОВЕНА: Оваа српска убавица преку операција си го смени личниот опис, но задникот и остана ист – овој пат без гаќички? (ВИДЕО)

Angela

Правилата за влез во Грција

Angela

Железото и вашето здравје

Angela