EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Нема да ви се верува колку чини „Ролексот“ на Јована Јоксимовиќ – украсен со дијаманти и злато

Водителката Јована Јоксимовиќ важи за една од најстилизираните жени на малите екрани во Србија.

Таа речиси никогаш не греши кога се модата и стилот во прашање, а овој пат покрај нејзиниот изглед внимание привлече и еден мал детаљ со кој водителката никого не остави рамнодушен.

Имено, на фотографијата многумина го забележаа скапоцениот Ролекс со кој Јована подигна голема прашина во медиумите.

Во прашање е моделот „datejust“ од познатиот бренд за часовници кој е направен во комбинација од челик и жолто злато.

Цената на овој „Ролекс“ изнесува околу 14.000 евра, па многумина беа изненадени од превисоката цена.

Но и покрај негативните коментари на оние кои сметаат дека Јована платила премногу за еден ваков моден детаљ, многумина се согласија дека убавата водителка изгледа неодоливо во ова издание.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

И ПО ТРИ ДЕЦА ИЗГЛЕДА НЕРЕАЛНО – кога жените ќе видат што облече Ана Ивановиќ еден месец по породувањето ќе и позавидат во истиот момент! (ФОТО)

Angela

Решение за многу проблеми: Овој сок го чува црниот дроб, го лекува желудникот…

Angela

Пукна пријателството: Раста и синот на Синан Сакиќ си кажаа “збогум“, ова е причината

Angela