EXCLUSIVE MK
Шоу биз

ФОТО: Поглед од милион долари: Сопругата на Слоба Радановиќ покажа мал детаљ кој го одзема здивот

Јелена Радановиќ, сопругата на пејачот Слоба Радановиќ, е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега со своите следбеници сподели детал од нивната семејна вила која го одзема здивот.

Слоба и Јелена заминаа во белградската населба Вишњичка бања. Парот неодамна го реновираше домот и го уреди по нивен вкус, а по породувањето се чини дека Јелена повеќе од кога било ужива во магичниот поглед од нивната куќа.

Нивната луксузна вила гледа на Дунав, а погледот од нивната тераса е магичен.

Инаку, Слоба Радановиќ купил куќа во Вишњичка бања за 500.000 евра, стои на сајтот на агенција за недвижности. Неговиот дом е приближно 450 метри квадратни, на две нивоа и има голем двор, како и базен и теретана.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

На Сергеј Трифуновиќ му е забранет влез во Хрватска и сите земји од ЕУ

Angela

Жељко Митровиќ објави дека се укинува „Задруга“

Angela

Девојката на Бензема премина во ислам пред да оди во Саудиска Арабија

Angela