EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Само таа знае како: Меланија Трамп со уште еден моден погодок

Меланија Трамп за роденденот на нејзиниот сопруг носеше фустан од познатиот бренд „Гучи“ кој чини 3.000 долари.

Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, воодушеви од своето модно издание. Таа носеше долг бел фустан!

Фустанот имаше два џепа во горниот дел, а витката линија на Меланија доаѓаше до израз. Едноставна и ефективна креација потпишана од Гучи чини 3000 долари.

Со својот крој, овој модел фантастично го истакнува струкот и крие вишок килограми во пределот на бутовите.

Целиот аутфит е комплетиран со салонки во боја на кожа. Меланија носеше хермес чанта со средна големина во иста боја како и фустанот.

Имаше беспрекорно стилизирана фризура, а како додаток донесе и очила за сонце.

Меланија Трамп беше фотографирана како ја напушта кулата Трамп во Њујорк пред да го прослави 77-от роденден на Доналд.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПРИСТИГНУВА ПОЛНА МЕСЕЧИНА ВО ЈАРЕЦ Овие знаци ги очекува ХАОС – ако сакате да постигнете УСПЕХ, тогаш треба да направите ЕДНА РАБОТА

Angela

Џил и Џо Бајден „пливаат“ во богатство: На даночните инспектори им пријавиле вртоглава цифра

Angela

Советот на амбасадори бара од надлежните да дадат детални информации за пожарот во тетовската болница

Angela