EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Се ожени поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ, наскоро ќе стане и татко

Година и пол по раскинувањето на петгодишната врска со Анастасија Ражнатовиќ, Ѓорѓе Куљиќ започна ново поглавје во животот.

Имено, младиот бизнисмен, родум од Нови Сад, се ожени со војата избраничка Мила.

Иако младенците сакаа да го сокријат својот најсреќен ден од љубопитната јавност, сепак тоа не им успеа.

На социјалните мрежи се појавија неколку фотографии од интимната прослава организирана во кругот на најблиското семејство и пријателите, а главен „виновник“ е пресреќниот татко на убавата невеста.

Пред еден месец парот објави дека наскоро ќе станат родители и дека со нетрпение чекаат да ја гушнат својата ќерка.

Ѓорѓе и Мила се заедно една година, многу време поминуваа на патувања, а на интернет може да се најдат нивните фотографии од Америка.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Правилата за влез во Грција

Angela

ГРАДИТЕ ЕДВАЈ НЕ ИСПАДНАА – Дара Бубамара облече минијатурно бикини и „претера“ со зголемувањето на силиконите на Фотошоп (ФОТО)

Angela

Што стилот на расправање говори за вашата врска?

Angela