EXCLUSIVE MK
Шоу биз

ФОТО: Сите зборуваат за нејзината секс снимка, а згодната Теодора им одговори со провокативна поза ширијќи ги нозете

Пејачката Теодора Џехверовиќ се најде среде скандал кога на социјалните мрежи стана вирална аудио снимка од нејзин интимен однос.

Како што пренесуваат медиумите, спорното аудио е објавено како опомена од поранешен соработник на Теодора откако таа ставила точка на нивната деловна врска, а се претпоставува дека само прашање на денови е кога самото видео ќе биде објавено.

Верните следбеници чекаа цел ден Џехверовиќ да се огласи на социјалните мрежи, но таа до сега „мудро молчеше“. Имено, пејачката на Инстаграм сподели предизвикувачко видео од теретана на кое може да се види како прави шпага, каде до израз дојдоа нејзините извајани нозе и стомак, како и нејзиното деколте во минијатурен топ.

Насмевката на лицето на Теодора јасно покажува дека не е засегната од целата приказна поврзана со спорната снимка.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПРОКОЦКАЛ ПАРИ КОЛКУ ДА КУПЕЛ ЦЕЛА НАСЕЛБА И НЕ МУ Е КРИВО – Аца Лукас не жали за изгубените милиони, добро слушнавте МИЛИОНИ!

Angela

Потресна исповед на турска актерка: Татко ми ме силуваше, мајка ми не ми веруваше

Angela

Анастасија и Немања го изгубија бебето, фудбалерот ја соопшти тажната вест (ФОТО)

Angela