EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Софија Милошевиќ во шопинг без градник, мажите во транс

Софија Милошевиќ е активна на Инстаграм каде што ги информира своите фанови за новините во нејзиниот живот.

Софија излезе на шопинг, а носеше розова маичка под која немаше градник. Оваа комбинација го „полуде“ машкиот дел од нејзините следбеници.

Нема сомнеж дека манекенката знае да направи добри комбинации кога е во прашање нејзиниот стајлинг, па сега чантата која ја носеше одговараше со маичката.

Софија Милошевиќ со години е во емотивна врска со Лука Јовиќ, со кој има два сина.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Србите гневни на Здравко Чолиќ: „Цела држава е во жалост, а ти си пееш“

Angela

Криси Тајген и Џон Леџенд добија син пет месеци по раѓањето на ќерката

Angela

Angela