EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Софија Милошевиќ во шопинг без градник, мажите во транс

Софија Милошевиќ е активна на Инстаграм каде што ги информира своите фанови за новините во нејзиниот живот.

Софија излезе на шопинг, а носеше розова маичка под која немаше градник. Оваа комбинација го „полуде“ машкиот дел од нејзините следбеници.

Нема сомнеж дека манекенката знае да направи добри комбинации кога е во прашање нејзиниот стајлинг, па сега чантата која ја носеше одговараше со маичката.

Софија Милошевиќ со години е во емотивна врска со Лука Јовиќ, со кој има два сина.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нови мерки во Албанија: Еве што ќе ви треба за влез во земјата

Angela

ЌЕ КУПИ ДВА СТАНА ЗА САМО ТРИ МЕСЕЦ РАБОТА – исплива вртоглавата цена за еден настап на Ана Николиќ, пејачката заработува „солена цифра“ за една ноќ (ФОТО)

Angela

ФОТО: Преубав е и повеќе од јасно е на кого личи: Крстан за прв пат позираше пред камерите, а Вељко гордо го држеше

Angela