EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Таа е вљубена во својот мерцедес, ама некој постојано и го краде знакот – српската пејачка на маки, ќе го продаде овој „ѕвер“

Атрактивната млада пејачка Теодора Џехверовиќ се пожали на Инстаграм дека ѝ го украле знакот „мерцедес“ од нејзиниот автомобил паркиран пред станот каде што живее.

„Знаете дека сум вистински љубител на „мерцедес“, меѓутоа, знакот на моделот што моментално го поседувам многу лесно се отстранува и ова ми се случува веќе вторпат. И така го возам автомобилот со оваа дупка. Воопшто не ми е гајле за дупката, но повторно ќе го ставам знакот и некој повторно ќе го отстрани, па сакам да го продадам возилото затоа што која е поентата јас постојано да купувам знак кога некој постојано краде“, објави пејачката.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Се поразгорен е пожарот над Пехчево

Angela

Бројот 88 забранет на фудбалските дресови во Италија: Причината добро позната на цела Европа!

Angela

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП – на овој знак душата ќе му дојде на место, а еве што ги очекува родените во месец април

Angela