EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

(ФОТО) Ќерката на Џеј Рамадановски сподели убави вести: По свадбата, има нешто ново

Ќерката на легендарниот Џеј Рамадановски, Марија Рамадановски по венчавката ги спакува куферите и заедно со сопругот го напушти Белград.

Заминаа на заслужен меден месец, а магичната локација што ја избраа го одзема здивот.

Таа се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и објави серија фотографии, но и видео од хотелот во кој уживаат младенците.

На фотографиите се гледа дека Марија и Стефан уживаат во секој заеднички момент, пливаат во базен, пијат шампањ, се релаксираат со кафе на тераса со прекрасен поглед.

Потсетуваме, Марија Рамадановски во саботата го кажа судбоносното „да“ на својот избраник Стефан Давидовиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Нема да поверувате како изгледа мајката на Војаж – таа во патики и со гол стомак го прослави роденденот, синот како изненадување го викнал овој пејач (ФОТО)

Angela

Еден знак ќе добие одлични вести до крајот на неделата: Неделен хороскоп, особено овој знак го очекува љубов и само љубов!

Angela

Предлог закон за зголемување на износот на субвенционираниот студентски оброк

Angela