EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

(ФОТО) Ќерката на Џеј Рамадановски сподели убави вести: По свадбата, има нешто ново

Ќерката на легендарниот Џеј Рамадановски, Марија Рамадановски по венчавката ги спакува куферите и заедно со сопругот го напушти Белград.

Заминаа на заслужен меден месец, а магичната локација што ја избраа го одзема здивот.

Таа се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и објави серија фотографии, но и видео од хотелот во кој уживаат младенците.

На фотографиите се гледа дека Марија и Стефан уживаат во секој заеднички момент, пливаат во базен, пијат шампањ, се релаксираат со кафе на тераса со прекрасен поглед.

Потсетуваме, Марија Рамадановски во саботата го кажа судбоносното „да“ на својот избраник Стефан Давидовиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Сигнали дека сте во врска со детиште, а не со маж!

Angela

ЈСП: Студентите од државните факултети во Скопје имаат право на бесплатен билет

Angela

Се ближи ли крајот на рачните менувачи?

Angela