EXCLUSIVE MK
Шоу биз

ФОТО +18: Хајди Клум позираше топлес во танга и со зајачки уши на Велигден

Германската манекенка Хајди Клум на Инстаграм објави фотографија топлес покрај базен, а со која им ги честиташе велигденските празници на своите следбеници, но тие овој нејзин чекор не го прифатија со воодушевување.

Хајди многу добро знае како да привлече внимание, тоа најчесто го прави со гламурозна гардероба и уникатни модни креации, но често знае да објавува и провокативни фотографии.

Неодамна можевме да ја видиме и на насловната страница на грчкото издание на „Вог“, каде што на три месеци пред 50-от роденден, германската манекенка го покажа своето лице речиси без шминка.

Клум во оваа прогода позираше во полупроѕирна блуза (без градник), мини-здолниште во крем-боја и сандали за насловницата на светски познатото списание.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид го напушти фудбалот – се ожени со богаташка која е 18 години постара од него и стана милионер (ФОТО)

Angela

Се огласи момчето кое ја удри Бебе Реџа во главата со телефон откако го покажа двоглавиот орел – од причината ќе подзинете, многумина се сложуваат (ФОТО)

Angela

ПРЕЖИВЕАЛА ПЕКОЛ ОД КОЈ СЕ УШТЕ СЕ ЛЕКУВА – поранешната на Богдан Срејовиќ била полиена со киселина по лицето, денес ќе подзинете како изгледа (ФОТО)

Angela