EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ФОТО I Гради „до папокот“ и брадавици на мегдан на бремената Кортни Кардашијан

Кортни Кардашијан го привлече вниманието на јавноста и поради трудничкиот стомак и поради нејзините впечатливи гради.

Кортни (44) пред неколку месеци објави дека е бремена со Тревис Баркер (47). Славната Кардашијан среќната вест му ја соопшти на својот сопруг за време на концерт, додека на сцената настапуваше бендот „Blink-182“ во кој тој свири. Кортни тогаш разви транспарент пред бината на кој пишуваше:

– Тревис, бремена сум!

Таа неодамна се прошета во Малибу во тесен црвен фустан, со што ги покажа своите облини, трудничкиот стомак и бујните гради.

Кортни реши да го остави градникот дома, што сепак го привлече вниманието на јавноста.

Како ви изгледа вам:

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Каде е Меланија Трамп во екот на судењето на Доналд: Еве каде живее, што прави и со кого е најблиска

Angela

Еве како изгледа Наташа Шавија по претепувањето: На Стефан му пречел длабокиот шлиц – старлетата откри низ што поминала (ФОТО)

Angela

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ ПО ПРЕЖИВЕАНИОТ МОЗОЧЕН УДАР: Сузан Бојл денес непрепознатлива, има милиони – но остана скромна (ВИДЕО)

Angela