EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВАТА, просечен автомобил е поевтин (ФОТО)

Хелена Топаловиќ одбројува до породувањето, а сега на Инстаграм ја покажа количката која и ја купиле на нејзината наследничка.

Имено, таа фотографирала количка од бренд чија вредност се проценува на околу 1.500 евра.

Да потсетиме, Хелена вчера објави дека е во болница и психички се подготвува за породување, а потоа покажа како изгледа сега.

Хелена и Драган едвај го чекаат раѓањето на нивната ќерка. Тоа ќе биде негово второ дете и нејзино прво. Нејзиниот татко Топалко, кој изјави дека ќе биде најдобриот дедо на светот, ги брои деновите до нејзиното раѓање.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Средношколците постигнаа компромис со МОН

Angela

БОСАНСКИТЕ МЕДИУМИ ТВРДАТ ДЕКА ПОБЕДАТА Е НАМЕСТЕНА – ова е доказ дека Ѓорѓе Давид знаел тоа што ја чека Славица Ангелова (ВИДЕО)

Angela

Народна банка ја зголеми проекцијата за инфлација, се очекува таа да остане во умерени рамки

Angela