EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ХИТ ВИДЕО: Водителката Сања Маринковиќ избега како „ѓавол од темјан“ кога ја виде Јелена Карлеуша

На социјалните мрежи се појави хит видео од настан во главниот град на Србија на кое е снимена реакцијата на водителката Сања Маринковиќ кога ја здогледа Јелена Карлеуша.

На настан во Белград кој се одржа пред неколку дена се појавија многу јавни личности, меѓу кои поп дивата Јелена Карлеуша и водителката Сања Маринковиќ.

Во врска со ова, на социјалните мрежи се појави хит видео кое предизвика лавина од коментари, а во кое имаме можност да го видиме погледот на Сања Маринковиќ насочен кон Јелена Карлеуша, во моментот кога музичката ѕвезда стапна на црвениот тепих.

Инаку, пејачката за оваа пригода беше облечена од глава до пети во „Баленсијага“, а посебно внимание привлече нејзината чанта во форма на ракавица од истиот бренд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by š | fan page | (@nisi.u.pravu)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НИКОГАШ ПОЛЕСНО ДЕПИЛИРАЊЕ НА НАДУСНИЦИТЕ! Направете ја оваа ШЕЌЕРНА ПАСТА сами и безболно ослободете се од влакната!

Angela

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Angela

Колку често и како да ги перете фармерките, одговорот на дизајнерите ќе ве изненади

Angela