EXCLUSIVE MK
Љубов и интима

Хороскопски знаци кои сакаат авантура, а не стабилна врска

Овие хороскопски знаци живеат во моментот и немаат планови за иднината, истото го очекуваат и од врските, поточно било какви љубовни односи во кои се наоѓаат, бидејќи врските не се вистинскиот избор за нив.

Овните, Близнаците и Стрелците се знаци кои едноставно најмногу ја сакаат слободата или краткотрајната забава.

Овен

За нив врските се авантура и сѐ им е секогаш само забава. Не се плашат да направат било што само да го добијат она што го сакаат. Овните се многу задоволни и се препуштаат во потполност. Токму затоа е забавно да се излегува со нив. Не размислуваат за иднината и живеат во моментот па не гледаат иднина во долги врски.

Близнаци

Близнаците ги сакаат луѓето и секогаш се посветуваат на личностите околу себе. Од друга страна, на овој знак многу брзо му здосадува сѐ, па штом ќе исчезне почетната хемија, тие преминуваат на друга личност.

Стрелец

Стрелците имаат многу слободен дух. Секогаш го прават она што го сакаат и никој не може да ги сопре. Токму затоа луѓето ги сакаат. Желни се за нови искуства и авантури, сами или во пар. Не им одговараат никакви обврски, ниту ограничувања, туку повеќе сакаат сѐ да оди по свој тек и опуштено.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Angela

Од кога сте немале секс? ФРУСТРИРАНИ ЖЕНИ?! Не, многу полошо!

Angela

Добрите и несебични луѓе имаат дупло подобар сексуален живот од злобните!?

Angela