EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Светот на познатите

Хрватска порно глумица за пожали: Снимаме три часа за еден час добар филм

Марија Задравец од Чаковец, попозната како „Слатка Мери“, гради успешна кариера како порно актерка во странство  а добитник е и на бројни награди. Таа е родеан во Хрватска, но веќе подолго време живее во Германија и прилично отворено зборува за својата необична професија.

Таа опиша  и како изгледа нејзиниот ден на снимањето.

– Во еден ден се снима еден филм. Подготовките се такви, многу луѓе не знаат, прво треба да се направат здравствени прегледи, никој нема да ризикува, секој прави тест. Се договоривме што и како да снимаме, пред тоа има фотографирање во разни пози, така оди снимањето, во основа знаеме што правиме. За едно снимање се потребни три часа со паузи за да се добие еден час добар филм -раскажа Слатката Мери.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Зошто мажите се плашат од обврзување?

Angela

Го вратила за да и направат соодветни обетки и повеќе никогаш не го добила – историскиот ѓердан на принцезата Дијана оди на наддавање

Angela

Приватна колекција на оружје „тешка“ 1 милион долари (видео)

Angela