EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Цела плажа зјапаше во нејзиниот УЛТРА ОБЛИКУВАН ЗАДНИК во микро гаќички: Стана и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО од најлудите соништа на мажите

Папараците го „уловија“ познатиот тенисер Матео Беретинија во друштво на неговата девојка Мелиса на плажа во Мајами, а парот без двоумење разменуваше нежности. Меѓутоа, погледот го привлече и совршената, извајана фигура на убавата Мелиса Сато, која инаку е позната водителка во родната Италија.

37-годишната водителка, која е 11 години постара од Матео, продефилира на плажа во ситно црно-зелено бикини со пруги кои ги истакнаа нејзините бујни гради, но и добро обликуваниот задник. Оваа бринета е позната и како една од најубавите Италијанки, а овие неретуширани фотографии докажуваат дека тој епитет не го заслужила без причина. Погледнете ги сите фотографии во нашата галерија.

Инаку, оваа Италијанка е позната по бурниот љубовен живот и бројните врски со познати и влијателни мажи, а интересно е што своевремено била со Џанлука Ваки , познатиот „секси вујко“ од Италија.

Мелиса моментално е во врска со споменатиот тенисер, а до 2020 година беше во брак со фудбалерот Кевин Принс Боатенг, со кој го доби синот Медокс. Инаку, таа пред неколку години отворено проговори за својот сексуален живот, признавајќи дека повеќе сака груби врски.

“Кевин и јас имаме секс седум до десет пати неделно. Предиграта ме нервира, баш и не ми се допаѓа, ја претпочитам кога ќе се фатиме за работа. Омилена поза ми е кога сум на врвот на Кевин бидејќи тогаш Јас го имам камшикот во моите раце и целосно го контролирам“ , рече таа еднаш.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пет тајни од љубовната врска кои не смеете да им ги откриете на другите

Angela

Сеќавање: 58 години од скопскиот земјотрес

Angela

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВАТА, просечен автомобил е поевтин (ФОТО)

Angela