EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Целиот арапски свет лут на Георгина Родригез – таа тверка ли тверка во тесни хеланки, законите и правилата не важат за семејството на Роналдо (ВИДЕО)

Георгина Родригез на својот Инстаграм се пофали дека се запишала во училиште за танц каде учи бачата, како и популарниот танц „тверкинг“.

Oбјави две кратки видеа на кои вежба танцување со помош на тренер.

„Неверојатна танцова основа и голема желба за учење можат да донесат само добри резултати. Презадоволна сум од еволуцијата на Георгина за само 3 часа што ги имавме“, ја пофали тренерот свршеницата на Роналдо.

Георгина во својот документарец што беше прикажан на Нетфликс откри дека танцувала балет во детството и дека танцувањето било нејзино бегство од секојдневните проблеми со кои се соочувало нејзиното семејство.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Навики кои го убиваат либидото

Angela

Совршено за оние кои го мразат вежбањето: 12-3-30 трендот го полуде ТикТок

Angela

Пике запуштен и со некој килограм вишок стигна во Мајами да ги види Шакира и децата (ВИДЕО)

Angela