EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ЦЕЛ СВЕТ ЗБОРУВА ЗА ОВА – братот на Шакира му одржал лекција на Пике, го претепал фудбалерот!

Шакира неодамна се пресели во САД, а со себе ги зема и децата откако се договори со Пике, кој доби дозвола да ги посетува кога ќе посака.

Атрактивната пејачка и Пике се скарале во луксузен хотел во Мајами, по што паднале тешки навреди, а на крајот во драмата се вклучил и Тонино кој го нокаутирал поранешниот фудбалер.

„Шакира се скара со поранешното момче и тоа премина во физичка пресметка кога се појави нејзиниот брат Тонино, кој со бокс го нокаутира Пике додека се обидуваше да ја заштити својата сестра“, пишуваат шпанските медиуми.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп – еве што ви носи денешниот ден

Angela

ЦЕЦА ПРВ ПАТ СЕ ОГЛАСИ НА ИНСТАГРАМ ПО ТРАГЕДИЈАТА – откако ќерка и го загуби бебето не можеше да не ја сподели оваа фотографија со фановите!

Angela

Фејсбук се соочува со казна од 3,2 милијарди долари

Angela