EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца во бикини ги збесна сите: Пејачката позира во жешко издание (фото)

Најголемата балканска sвезда, Цеца Ражнатовиќ, синоќа одржа концерт во Врњачка Бања, стадионот беше преполн, а публиката пееше хитови со неа едногласно до самиот крај.

Цеца за оваа прилика избра долг црвен фустан со длабок шлиц, како и афро кадрици. Новата слика предизвика бараж од пофалби, а денес пејачката блескаше исто така  – во провокативно бикини.

Таа ги изненади своите обожаватели и следбеници на Инстаграм кога објави слика на која позира во бикини кое ги истакна нејзините бујни гради.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ѕвездите откриваат колку деца ќе имате

Angela

Лорин не е единствената која победила на Евровизија двапати – овој пејач го направил истото, кога ќе го слушнете неговиот хит се ќе ви стане јасно! (ВИДЕО)

Angela

Италија без двајца клучни играчи против Македонија

Angela