EXCLUSIVE MK
Шоу биз

ЦЕЦА ЕДВАЈ ГО ИЗДРЖАЛА ТОА: Еве што се правело врз телото на Аркан откако било земено на обдукција по неговото убиство – тајна чувана 20 години

Српските медиуми пишуваат о како изгледале првите неколку часа по убиството на 15 јануари 2000 година во хотелот Интерконтинентал.

Телото на Аркан долго било во мртовечница и била правена детална обдукција од српски но и од експерти од Хаг.

Од Хаг дојдоа да се уверат дали навистина е тој. Имаа потерница по него и за да ја укинат мораа 100 посто да се уверат дека е тој.

Му зедоа и ДНК материјал кој го донесоа со себе и го тргнаа секој сомнеж дека е жив-пишуваат српските медиуми.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЅВЕЗДАТА ОД ФИЛМОВИТЕ НА ДИЗНИ ЗАГИНА НА БИЗАРЕН НАЧИН – имаше само 30 години, лекарите не можеле да направат ништо по овој кобен настан (ФОТО)

Angela

Убава е како слика, но попусто: Таткото не е веќе селектор, па ѕвездата на Барселона ја откачи атрактивната девојка (ФОТО)

Angela

НА ВЕЛИГДЕН ПРИКОВАН ЗА КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ не може да стане, неговата девојка му ги преврзува раните (ФОТО)

Angela