EXCLUSIVE MK
Светот на познатите Шоу биз

Цеца зема 50.000 евра на ромска свадба

Фотографии од ромска венчавка во околината на Белград под шатор ги преплавија социјалните мрежи.

Семејствата на младенците вложија огромна сума на пари за гала прославата на која присуствуваа околу 1.500 гости. Цеца за еден час зела околу 50.000 евра. Таа се појавила по полноќ, ги испејала нејзините најголеми хитови, а потоа на сцената по неа излегол Аца Лукас

Убавата невеста носеше круна на главата и беше украсена со густо жолто злато, а поголема торта не е видена на овие простори.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФОТО: Слават 12 години брак: Принцот Вилијам и Кејт објавија досега невидена фотографија

Angela

Се огласи семејството на починатиот Саша Видиќ: Еве што е напишано на неговиот некролог

Angela

Животот не ја штедеше: Убавата хрватска актерка доживеа голема трагедија, а крајот на една љубов за неа беше голем срам!

Angela