EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Цеца како жешка црвенокоса: Многумина нема да ја препознаат пејачката во вакво издание (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ со години важи за број еден меѓу пејачките на Балканот.

За тоа време таа остана доследна на својот изглед, но поради бројните снимања имаше интересни трансформации кои се паметат и денес.

Сега на социјалните мрежи се споделува една нејзина стара фотографија.

Цеца на фотографијата позирала седната на земја покрај автомобилот, со златна чаша во раката. Пејачката беше облечена во син тесен фустан и штикли во иста боја, а поради нејзината црвена коса ретко кој можеше да ја препознае на прв поглед.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

„Љубов наша, едвај те чекаме“: Бремената Анастасија го покажа стомакот, Немања покажа нежност (ФОТО)

Angela

После нејзиниот роденден имале секс, па заспале, кога таа подоцна се свртела веќе не дишел – љубовницата на Видоје побегнала од станот!

Angela

ВИДЕО: Пејачката Сара Јо го покажа бујното деколте и извајаната фигура: Со заводлив танц ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи

Angela