EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЦЕЦА ОКОЛУ ВРАТОТ ЗА 50-ОТ РОДЕНДЕН ГО НОСЕШЕ ПОДАРОКОТ ОД АНАСТАСИЈА – моќно значење составено од три збора! (ФОТО)

На 14 јуни српската фолк дива Цеца Ражњатовиќ наполни 50 години, а тимот на српски Телеграф беше единствен кој ја посети ѕвездата за да и подари подарок кој ја воодушевил.

Така, при дружењето со Цеца, новинарите забележале златен ѓердан околу вратот на Цеца со три моќни букви – „MOM”, односно во превод мама.

Токму тој ѓердан е подарок кој ѝ го дала Анастасија на мајка си за роденденот, како што открила фолк дивата.

Инаку, Цеца беше најголемата поддршка на ќерка си во овој тежок период низ кој таа минуваше откако со спонтан абортус го загуби бебето кое го носеше во бременоста.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

(ФОТО) Не победи на Евровизија, но дефинитивно е најзгоден фраер: Претставникот на Кипар украде многу срца

Angela

(ФОТО) Французите го разграбаа „Плејбој“ за да ја видат министерката зајачица: Втора тура се печати!

Angela

Напиток кој прави ЧУДА за организмот, а потребни се само ДВЕ состојки

Angela