EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЦЕЦА ПРВ ПАТ СЕ ОГЛАСИ НА ИНСТАГРАМ ПО ТРАГЕДИЈАТА – откако ќерка и го загуби бебето не можеше да не ја сподели оваа фотографија со фановите!

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил и упати пофални зборови за својот зет, фудбалерот Немања Гудељ.

Овие честитки доаѓаат по успехот на фудбалерот со неговиот фудбалски тим и освоениот пехар.

Пејачката на „стори“ објави фотографија од насмеаниот Гудељ кој ја освој Лига Европа со својот тим.

„Честитам, браво! Најдобар зет на светот“, напиша Цеца и му даде ветер во грб на својот зет како и ќерка кои поминуваат низ тежок период во животот.

Анастасија по загубата на бебето ќе се врати во Белград многу наскоро каде ќе го преброди овој тежок период со помош на најблиските и семејството.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ ПО ПРЕЖИВЕАНИОТ МОЗОЧЕН УДАР: Сузан Бојл денес непрепознатлива, има милиони – но остана скромна (ВИДЕО)

Angela

Силвио Берлускони имал последна желба пред да умре: Продадете се, освен…

Angela

Реал Мадрид понуди 160 милиони евра за Мбапе, но ПСЖ ги шокира со одговорот!

Angela