EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца Ражнатовиќ „пука“ во тесни хеланки во теретана: Пејачката реши да се „стегне“ за 50. роденден! (ФОТО)

Фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ за неколку дена ќе го прослави јубилејниот 50. роденден, а да изгледа вака не е само заслужна генетиката, туку и физичката активност и напорните тренинзи во теретана, кои таа често ги посетува.

Таа сериозно се посветила на својот изглед и својата линија ја довела до совршенство, а како доказ за тоа се снимките од документарниот програм „Цеца шоу“ настанати во теретана.

Цеца на тренинг заминала без грам шминка во црни хеланки, бела маичка и спортски топ.

Покрај напорните трнинзи, пејачката внимава и на исхраната поради изгледот, но и поради здравјето.

Како што вели Цеца, таа никому не може да даде препораки, но дека сит ги советува на почести оброци, без слатки работи, газирани напитоци и алкохол.

Поглeднете ја:

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Полнети палачинки: Жешка чоколадна сензација готова за 10 минути

Angela

Со стомак до заби се прошета низ центарот на Белград – еве како изгледа снаата на Цеца неколку недели пред да се породи (ФОТО)

Angela

ОБОЖАВА ДА Е ГОЛА: Сопругата на Дарко Филиповиќ е секс бомба, а тој ја одбегнувал со години – не се вртел дома и се правдал дека е „УМОРЕН“ (ФОТО)

Angela