EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца се причести за Велигден – еве каде го дочека најголемиот христијански празник, друштво и правеше оваа личност! (ФОТО)

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ на Велигден се причести во друштво на членовите на семејството, меѓу кои и нејзиниот мал внук Жељко.

Веќе е добро познато е дека Цеца е голем верник и дека се причестува со членовите на семејството за секој голем православен празник, а годинава тоа го направи и на Велигден.

Цеца дојде во придружба на нејзината сестра Лидија, сопругот Предраг и нејзините деца, како и внукот Жељко.

Меѓу присутните беа Вики Миљковиќ, Јована Типсин…

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Што е микро-неверство и зошто овој тип на неверство не треба да го игнорирате

Angela

Ракописот од „Bohemian Rhapsody“ продаден за 1,6 милиони евра

Angela

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ ПО ПРЕЖИВЕАНИОТ МОЗОЧЕН УДАР: Сузан Бојл денес непрепознатлива, има милиони – но остана скромна (ВИДЕО)

Angela