EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца стана баба по вторпат, а еве што прави во меѓувреме нејзиното поранешно момче со новата девојка – „не е случајно“ тоа што го објавува токму сега! (ФОТО)

Поранешното момче на Светлана Цеце Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, од неодамна е во врска со реалити учесничката Јована Љубисављевиќ, а сега објави и заедничко видео од неа со неговата ќерка.

Колку се среќни и уживаат во нивната љубов покажува и видеото што го сподели Богдан, а на кое се гледа како Јована и помага на малата Искра со училишните задачи.

– Часот почна – напиша Срејовиќ.

Инаку, поранешната учесничка во „Задруга“ неодамна потврди дека е во врска со Богдан Срејовиќ.

– Да тоа е точно. Заедно сме и среќни, но се договоривме да ја оставиме нашата приватност зад нашите четири ѕида. Вистина е, но се друго останува само за нас – низ насмевка изјави Јована.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Зад ова слатко лице се крие МОНСТРУМ: Ова е убиецот од Младеновац, падна во рацете на полицијата

Angela

Хороскопски парови кои не се идеални, ама ќе успеат ако се потрудат

Angela

Убавата Хелена провоцира во бременоста: Го покажа стомакот, но и градите (ФОТО)

Angela