EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца ја откри Богдана – ја фотографираше додека се возеа во автомобилот, па сите видоа каква трудница е нејзината снаа со „стомак до заби“ (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ му е голема поддршка на синот Вељко во неговиот приватен и професионален живот.

Така беше и вчера кога таа отиде на боксерски меч заедно со својата снаа Богдана Ражнатовиќ која за некое време ќе го донесе на свет второто внуче на пејачката.

Цеца објави видео додека се возат во автомобилот на задното седиште, а двете облечени во бело не ја спуштаа насмевката од лицето.

Она што сите го забележаа е дека Богдана блеска на крајот од својата бременост, додека Цеца едвај чека да стане баба по втор пат.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТЕМПИРАНА БОМБА НА 43 ГОДИНИ – српската пејачка не слушнала за градник, секоја фотографија е мелем за машките очи, особено една е (+18)

Angela

Молитвата на Анастасија Ражнатовиќ ќе ги расплаче и најјаките: „Боже, дај ми сила да го прифатам она што не можам да го променам“ (фото)

Angela

Трета доза на вакцини – кој е планот?

Angela