EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„ЦРНИ ОГНЕНЕ ШТО ИЗГУБИ“ – поранешната на Амиџиќ е вистинска бомба во бикини, овие кадри од нејзиното тело се нереални, можно ли е да има толку години? (ВИДЕО)

Манекенката Данијела Димитровска (36) е познато дека води сметка за својот изглед и здравје, а познато е и дека важи за една од најзгодните жени во соседна Србија и регионот.

Имено таа обожува да споделува фотографии од својата витка линија и тело од кое боли глава.

Поранешната сопруга на водителот Огнен Амиџиќ овој пат позираше во минијатурно сини бикини во кое ја покажа витката линија додека не ја симнуваше насмевката од лицето.

Коментарите под фотографијата само се нижеа, а дел од нив му порачаа на водителот дека изгубил вистинска секс бомба.

„Црни Огнен, што загуби“, „Ау сестро како изгледаш“, „Си загуби ваква бомба,човеку“…, се само дел од коментарите.

За потсетување и двајцата во моментов имаат нови партнери, а Огнен е во врска со убавата Мина Наумовиќ која е водителка во неговата емисија.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЕВРОВИЗИЈА НЕ МОЖЕ ДА ПОМИНЕ БЕЗ СКАНДАЛ – победничката песна е плагијат? Кога ќе го слушнете овој звук ќе се уверите во сличноста (ВИДЕО)

Angela

Гудељ и приреди изненадување на Анастасија – балони низ цела соба, торта со свеќички и во раката подарок кој ја стопи бремената ќерка на Цеца (ФОТО)

Angela

„Тојота“ со нови сончеви батерии за своите автомобили

Angela