EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Црногорците „плакнат очи“ додека „вилицата им се кочи“ од жешката Сара Јо: Пејачката на јахта во бикини со „разиграни облини“ (ВИДЕО)

Српската поп-пејачката Сара Јо отпатува на море каде ужива на јахта со нејзината најдобра пријателка Дуња Јованиќ.

На патувањето не им се придружил момчето на пејачката, танчерот Жига Сотлер, но тоа не и прави никаков проблем на Сара. Цело време се прават фотографии во костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

Пејачката на Инстаграм објави видео на кое заводливо танцува во бикини кое ги истакнува нејзините облини и им дели бакнежи на фановите. Сара напорно работеше во текот на зимата за да може да се соблече во костим за капење и да ја покаже својата извајана фигура, па затоа не е на одмет малку „цицлеста фискултура“.

Двајца пријатели пристигнале на црногорското приморје со приватен авион. Судејќи по фотографиите и видеата, лудата забава трае со денови на јахтата, а со нив се уште неколку инфлуенсери, но и фотографи.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп за последниот ден во месец април – овој знак го очекува авантура од која ќе се роди нова врска, а овој знак особено да внимава на здравјето!

Angela

Шок во Барселона: Познато колку ќе паузира Агуеро

Angela

АНАСТАСИЈА СКРИШУМ ГО СНИМАШЕ ГУДЕЉ: Сите гледаа во неговата глава, фудбалерот без ниту едно влакно на косата – видеото каде е ќелав тешко да и го прости!

Angela