EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Светот на познатите Шоу биз

Шабан го убија два часа откако проговори за врската со Цеца (ФОТО)

Дејан Марјановиќ -Шабан пред 29 години  во едно интервју ја откри вистината за врската со пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ. Но, два часа подоцна беше убиен!

Наречен „некрунисан крал на Звездара“, Дејан Марјановиќ Шабан, поранешен пријател на пејачката Мира Шкориќ и  момче на Цеца, тогашна Величковиќ и  беше свршен, беше убиен пред 29 години, пред влезот во зградата на булеварот Револуција каде што живеел.

Со истрели од револвер го убил неговиот малолетен кум, тогаш петнаесетгодишниот Александар Пауновиќ, познат како Малиот Паун.

Цеца тогаш изјави дека не знаела оти е момче од асфалтот и оти и бил претставен како сопственик на бутици.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Три секс пози со кои најлесно се забременува

Angela

Ова е нивната тајна: Еве зошто некои парови блескаат од среќа

Angela

НА ОВОЈ ПРАЗНИК МУ НАПРАВИЛЕ ТАЈНА КРШТЕВКА – сите детали од прославата за малиот Крстан, Цеца особено ќе ви падне во очите поради овој детаљ (ФОТО)

Angela