EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА СПОРТ Фудбал

Шок во Барселона: Познато колку ќе паузира Агуеро

Серхио Агуеро на мечот со Алавес излезе од игра во првото полувреме поради проблеми со дишењето.

Потоа во болница му беше дијагностицирана аритмија, а денес стана јасно колку време ќе биде надвор од терените.

Барселона денес преку официјално соопштение потврди дека Агуеро ќе паузира подолг период, конкретно три месеци.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЗОШТО Е ДОБРО ДА ЈАДЕТЕ СКУША: Малку калории, многу квалитетни состојки!

Angela

ВДОВИЦАТА НА СИНАН САКИЌ УДРИ ПО МРТВИОТ СИН НА ПЕЈАЧОТ – тој е ѓубре на кое јас му дадов стан, а еве што му оставил татко му во тестаментот!

Angela

Грешка што ја прават паровите кога сакаат да го подобрат својот сексуален живот

Angela