EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА СПОРТ Фудбал

Шок во Барселона: Познато колку ќе паузира Агуеро

Серхио Агуеро на мечот со Алавес излезе од игра во првото полувреме поради проблеми со дишењето.

Потоа во болница му беше дијагностицирана аритмија, а денес стана јасно колку време ќе биде надвор од терените.

Барселона денес преку официјално соопштение потврди дека Агуеро ќе паузира подолг период, конкретно три месеци.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ВТОРНИК ПО ДУХОВДЕН Е ТЕЖОК ДЕН – денес ова ставете го во џеб или паричникот за да имате среќа и бериќет преку целата година!

Angela

На денешен ден: Починал Александар Македонски

Angela

Со што да се храниме за долговечност?

Angela