EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА

Што ги возбудува момците?

За девојките не е едноставно да ги знаат сите оние мали нешта што ги возбудуваат момците. Секое момче има свои мечти и фантазии, кои по подолго време може да се откријат, па да се направи нешто во врска со тоа. Постојат работи кои, очекувано или сосема изненадувачки, делуваат возбудливо за многу мажи. Космополитен ги повика момците да кажат по една работа која ги возбудува. Од многуте пораки кои ги добија преку Твитер, селекцијата паднала на овие изјави. Ако не знаете од каде да почнете, еве неколку идеи:

 • Дама на улица, откачена во спална
 • Гласот преку телефон, рано наутро или доцна навечер кога е изморена
 • Девојки што пливаат
 • Знае како да оди на нејзините високи потпетици
 • Амбициозна девојка
 • Жена која е 70% ангел, 30% ѓавол
 • Жена со многу самодоверба и самоувереност
 • Девојка што си ја плаќа сопствената вечера
 • Постара богата жена која сака да троши пари на млади дечки
 • Ако можете да се завртите додека „го јавате“
 • Девојка на која не ѝ треба шминка, која изгледа едноставно
 • Девојка што ќе игра со мене на PS3
 • Ако мириса убаво
 • Кога се шета со некоја моја маица
 • Кога ја гризе мојата долна усна додека се бакнуваме
 • Девојка која излегува освежена од туширање, со крпа на неа
 • Добар углед
 • Слатки ножни прсти
 • Девојка која е независна и не заборава дека не сум ù татко
 • Девојка која кулира во дуксер и тренерки
 • Девојка која цело време носи машки шорцеви
 • Девојка која игра видеоигри
 • Кога девојка си ја гризе нејзината уста додека ве гледа во очи
 • Секс за време на туширање
 • Кога девојката го знае моето минато, но ме цени заради тоа што сум сега

Момци, што би додале во листава?

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Причини поради кои жените изневеруваат

Angela

Маск и Цукерберг „си спуштаат“ додека борбата во кафез чека

Angela

Поза мачка – идеална за долг секс и двоен оргазам

Angela