EXCLUSIVE MK
Астрологија НАСЛОВНА

Ѕвездите се на ваша страна, дневен хороскоп (03.08.2021)

Овен (21.03 – 20.04)

Доколку сте планирале некои ризични деловни инвестиции, денес денот е поволен за тоа. Во љубовта можно е уште да не сте подготвени за посериозна врска со саканото лице.

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да имате комплетна доверба во вашиот колега, соработник, бидејќи имате иста цел. Во љубовта оние кои планирале да предложат брак, ќе добијат позитивен одговор.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ве очекува многу позитивна атмосфера на деловен план. Имате причина за радости. Оние кои се слободни ќе се заљубат во повозрасно лице, оние во врска ќе посакаат брак.

Рак (22.06 – 22.07)

Ако сте планирале започнување на приватен бизнис, можете да очекувате поволни околности. Пред вас е шанса за успех. Во љубовта ситуацијата ќе биде стабилна.

Лав (23.07 – 22.08)

Задоволни сте со своите постигнувања и сметате дека сте направиле голем успех. Сите ќе бидат горди на вас. Во љубовта време е за посериозни чекори, бидете по одлучни.

Девица (23.08 – 22.09)

Во текот на денешниот ден ве очекува прилично опуштена ситуација. Нема да имате премногу деловни обврски. Во љубовта имате прилика да се смирите со саканото лице, доколку деновиве сте имале некои кавги.

Вага (23.09 – 22.10)

Во вашата глава ќе се таложат разни планови за иднината, но обидете се малку да ја намалите тензијата. Оние кои се сами, денес имаат можност да запознаат привлечно лице.

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Денот нема да биде поволен за деловни патувања, па затоа откажете ги. Не правете ги работите со сила. Во љубовта лесно ќе влегувате во конфликт со партнерот.

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можно е денес да немате премногу среќа во работата, па наместо да форсирате, смирете се. Во љубовта можено е покрај погрешно лице да барате емотивна стабилност.

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е некој од соработниците од минатото повторно да ве контактира за некои нови деловни можности. Во љубовта лицето кое ви се допаѓа е променливо, нема да знаете што да правите.

Водолија (21.01 – 19.02)

Можете да се надевате на сосема стабилна ситуација кога станува збор за работата и финансиите. Во љубовта препорака е да го релаксирате саканото лице, не да го заморувате.

Риби (20.02 – 20.03)

На работното поле ќе доживеете значително подобрување кога станува збор за заработката. Ќе добиете јавни пофалби. Во љубовта доколку сте сами трудете се да го освоите лицето кое ви се допаѓа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

И жените гледаат порно, еве во што најмногу уживаат

Angela

Не е сеедно! Дали е подобро да имате БЕЛИ ИЛИ ЖОЛТИ СВЕТЛА на фаровите?

Angela

Дали старата љубов заслушува втора шанса

Angela