EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

„Љубов наша, едвај те чекаме“: Бремената Анастасија го покажа стомакот, Немања покажа нежност (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ за неколку месеци ќе му роди ќерка на партнерот, фудбалерот Немања Гудељ, а следната година планираат интимна венчавка во Севиља, но и гала свадбена прослава.

Анастасија ќе се породи во Шпанија, а веќе некое време не се разделува со Гудељ и не доаѓа дома од Севиља.

Иако сакаа да го скријат тоа од сите, вчера медиумите ја обелоденија убавата вест и најавија засилување во семејствата Ражнатовиќ и Гудељ, а Анастасија конечно ја покажа фотографијата на која можеме да го видиме трудничкиот стомак.

-Љубов наша, едвај те чекаме, напишала Анастасија, а на фотографијата ја гледаме и Гудељ како со насмевка на лицето ја допира нежно по стомакот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Каратистите на „Макпетрол“ доминантни на младинското државно првенство

Angela

Секс соништата откриваат како се чувствувате во реалноста

Angela

„Боже, спаси нè од гнев и горчина“: По погребот на нивната ќерка родителите се обратија со потресни зборови – болката е неиздржлива

Angela