EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Ќерката на српскиот пејач ја крена маичката – откри дека е бремена (ФОТО)

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ -Топалко, неодамна потврди дека е во друга состојба и дека чека бебе со сопругот Драган Алексиќ, а сега го покажа и својот нарастат стомак и тоа вторпат откако обзнани за убавата вест.

Хелена пред две години му се заколна на вечна љубов на Драган Гага Алексиќ, поранешниот сопруг на водителката Јелена Димитријевиќ, а пред неколку дена ја известија јавноста дека чекаат бебе.

Извесно време се шпекулираше дека миленичката на Топалко е во блажена состојба, но сега плодот на љубовта е веќе видлив.

Хелена позираше пред огледалото во црн тесен фустан, а во таа прилика се сврте на страна и во преден план го покажа трудничкиот стомак, а многумина се воодушевени од тоа како изгледа, бидејќи засега ја држи линијата.

– Одиме – нареди таа и како што пишуваше, наводно веќе била во петтиот месец од бременоста.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НЕА ЈА САКАШЕ ПРЕД ЦЕЦА – атрактивната актерка ставила точка на нивната љубов откако ја ишишал поради болната љубомора, му родила и дете! (ФОТО)

Angela

Теа Таировиќ за неа е НУЛА: Душица прима бакшиш секаде, на гради, во гаќички… (ВИДЕО)

Angela

„Телата на сиромашните фрелете ги, а на богатите дајте ги на семејствата“: Откриена морбидна тајна за „Титаник“

Angela