EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ КУПИ ДВА СТАНА ЗА САМО ТРИ МЕСЕЦ РАБОТА – исплива вртоглавата цена за еден настап на Ана Николиќ, пејачката заработува „солена цифра“ за една ноќ (ФОТО)

Ана Николиќ минатата година ги одбиваше настапите, па работеше само кога таа сакаше, но сега ситуацијата е поинаква.

Имено, со оглед дека и требаат пари за секојдневните луксузи, потоа ќерката Тара, па и многу други работи, Николиќ сфатила дека мора да се врати на работа многу порано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Сега исплива колку Ана добива за настап за време на летната турнеја, а цифрата воопшто не е мала.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

За јуни, јули и август таа има договорено 35 настапи, а цената за еден е 15.000 евра, па така на крајот на сезоната таа ќе биде побогата за 250.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Хрватска има најдебели граѓани во ЕУ, ќе се препишува фитнес на рецепт!

Angela

Поранешната членка на групата „Hurricane“ тврди дека претставничката на Израел ја копира: „Ивана и годинава на Евровизија, ви се извинуваме“ (ФОТО)

Angela

Позата 69 е минато, секс позата 77 е новиот предизвик

Angela