EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ ПОДЗИНАТ НЕЈЗИНИТЕ ВРСНИЧКИ – Цеца за два дена полни 50 години, а кога ќе видите што облече сѐ ќе ви стане јасно, време е за провокација во „Ѕвездите на гранд“

Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави денеска на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“, а речиси нема некој кој не го забележа нејзиниот изглед и стајлинг.

Долга коса, шишки, кратко фустанче и високи потпетици е поводот поради што сите присутни ја гледаа пејачката без да трепнат.

  

Краткото фустанче и ја истакна фигурата на пејачката која за два дена ќе наполни 50 години.

Нема сомневање дека таа изгледа многу посекси од другите жени во тие години, па позитивните коментари само се нижеа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Привремено запрено уривањето на куќата на Мерилин Монро

Angela

АМИЏИЌ ЗАЉУБЕН ПО РАЗВОДОТ: Оваа убавица е новата девојка на водителот (ФОТО)

Angela

Е-цигарите се опасни по здравјето, предупредува СЗО и бара построги регулативи

Angela