EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ ПОДЗИНАТ НЕЈЗИНИТЕ ВРСНИЧКИ – Цеца за два дена полни 50 години, а кога ќе видите што облече сѐ ќе ви стане јасно, време е за провокација во „Ѕвездите на гранд“

Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави денеска на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“, а речиси нема некој кој не го забележа нејзиниот изглед и стајлинг.

Долга коса, шишки, кратко фустанче и високи потпетици е поводот поради што сите присутни ја гледаа пејачката без да трепнат.

  

Краткото фустанче и ја истакна фигурата на пејачката која за два дена ќе наполни 50 години.

Нема сомневање дека таа изгледа многу посекси од другите жени во тие години, па позитивните коментари само се нижеа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

КАКО ПОРЦЕЛАНСКА БАРБИКА – разликата по оваа естетска операција на лицето на Емина Јаховиќ е евидентна, сите прашуваат дали ова е пејачката? (ФОТО)

Angela

МАКЕДОНИЈА ОБВИЕНА ВО ЦРНО: Жалост втор ден за автобуската трагедија

Angela

И само 4.000 чекори дневно се доволни за подобрување на здравјето

Angela