EXCLUSIVE MK
Шоу биз

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ – Милица Тодоровиќ во танга позира пред огледало, од глетката ќе ви се помати умот (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се’ убаво и стои, особено кога ќе го стопи вишокот килограми.

Пејачката се здебели толку многу за време на короната, што речиси беше непрепознатлива, а сега буквално ги шокираше сите кога се појави во бикини истакнувајќи го повторно своето тело на кое работеше со месеци за да го донесе до совршенство.

„Во моментов не тренирам ништо поради тоа што е лето и многу настапувам, па немам време за тренинзи, но пред почетокот на летото имав персонален тренер и со него вежбав“ – изјави пејачката која можеби не е баш „широкограда“, ама затоа ретко која може да се пофали со ваква задница каква што има Милица.

Што се однесува до храната, таа вели дека  посетувала нутриционист неколку години наназад.

Тодоровиќ додава дека за нејзината линија сепак е „виновен“ и нејзиниот брз метаболизам.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дара Бубамара објави видео без фотошоп и филтри, обожавателите во недоумица дали е тоа нејзиниот вистински изглед? (ФОТО)

Angela

МИЛИЦЕ, ТИ ЛИ СИ: Беше една од најзгодните, а сега се соблече и покажа 20 КИЛОГРАМИ ПЛУС!

Angela

НЕМА НЕКОЈ КОЈ НЕ СЕ СЕЌАВА: Сите ја обожуваа Руслана, а денес годините си го направија своето – нема да поверувате колку има! (ФОТО)

Angela