EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ ТРИЕТЕ ОЧИ КОГА ЌЕ ВИДИТЕ КАКО ИЗГЛЕДА – објавена снимка од Александра Пријовиќ во бикини, вакво тело посакува секоја девојка на тие години (ВИДЕО)

Српската пејачка Александра Пријовиќ реди успеси како на професионален, така и на приватен план.

Таа неодамна го промовираше својот нов албум, а сега објави и како течела подготовката на истиот.

Познатиот шминкер објави видео од пејачката на која таа е во бикини, додека тој ја подготвува за еден од спотовите.

Кадрите ги воодушеви следбениците на пејачката, поради тоа што таа во костимот за капење го истакна своето вајано тело во целост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ́ (@aleksandraprijovic.love)

Она што исто така е интересно е што пејачката за прв пат споделува кадри од подготовките на спотовите, што тоа не и беше во пракса во минатото.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ДЕНЕСКА Е ИСТОЧЕН ПЕТОК – БАЛАКЛИЈА: Празник поврзан со многу легенди и преданија

Angela

Кафето кое го купуваме наскоро ќе има се полош вкус

Angela

Заради Берлускони цел свет слушна за „бунга бунга“ забавите – еве зошто ги нарекле така

Angela