EXCLUSIVE MK
Љубов и интима Шоу биз

Џенифер Лопез како од мајка родена, без парче облека (фото)

Пејачката Џенифер Лопез планира да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а за заштитно лице се одбра… себеси.

Пејачката сними спот за рекламата во која е целосно гола.

Единствено што пејачката сепак остави, беше свршеничкиот прстен со огромен дијамант кој и го подари Алекс Родригез.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дали старата љубов заслушува втора шанса

Angela

Причини зошто мажите одлучуваат да стапат во брак

Angela

Мажите откриваат што најмногу сакаат да слушнат кога ВОДАТ ЉУБОВ!

Angela