EXCLUSIVE MK
Љубов и интима Шоу биз

Џенифер Лопез како од мајка родена, без парче облека (фото)

Пејачката Џенифер Лопез планира да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а за заштитно лице се одбра… себеси.

Пејачката сними спот за рекламата во која е целосно гола.

Единствено што пејачката сепак остави, беше свршеничкиот прстен со огромен дијамант кој и го подари Алекс Родригез.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ако сте родени во некој од овие три знаци, подгответе се за бурен април

Angela

(ВИДЕО) Северина се сопна и падна на сцената – „ова го правам секогаш кога сакам да одморам“

Angela

ЌЕ ПОДЗИНЕТЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ ПО ПРЕЖИВЕАНИОТ МОЗОЧЕН УДАР: Сузан Бојл денес непрепознатлива, има милиони – но остана скромна (ВИДЕО)

Angela