EXCLUSIVE MK
Шоу биз

(+18) Освен Теа Таировиќ и Теодора Џехверовиќ има порно видео со поранешниот, за одмаздата повеќе да боли прво е објавена фотографија!

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ веќе некое време е жртва на уцена од поранешниот соработник кој и се заканува дека ќе објави нејзина порно снимка за да и се освети затоа што ја раскинала соработката со него.

Дека неговата закана не се само празни зборови е доказ најновата експлицитна фотографија од пејачката во тоалетот која веќе некое време кружи на социјалните мрежи.

Иако никој со сигурност не може да тврди дали е пејачката или не, таа веднаш ја објави оргиналната фотографија велејќи да не се „палат“ луѓето.

Тој сепак нема да застане тука, следен чекор е објавување на порно снимка од пејачката која настанала додека била во врска со еден од поранешните момчиња.

Фотографијата погледнете ја ТУКА

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЅВЕЗДАТА ОД ФИЛМОВИТЕ НА ДИЗНИ ЗАГИНА НА БИЗАРЕН НАЧИН – имаше само 30 години, лекарите не можеле да направат ништо по овој кобен настан (ФОТО)

Angela

Врати ѝ ги патиките на внуката: Ана Бекута мета на погрдни коментари откако се појави во ШОКАНТНИ ПАТИКИ (ФОТО)

Angela

Адел ја купила вилата на Сталоне, но имала еден важен услов (ФОТО)

Angela