EXCLUSIVE MK
ЗДРАВЈЕ НАСЛОВНА Фитнес

23 минути зимска јога за опуштање и слабеење

Ако е зима, не значи дека треба да се затворите дома и да не се движите или вежбате.Доколку ви е потребна комбинација од вежби за согорување на вишок калории и опуштање, тогаш за вас вистински избор е јогата. Тоа што е добро е фактот дека овие вежби може да ги правите на кое било место, а по вежбањето ќе се чувствуате крајно релаксирано и порасположено.Не губете време, почнете со овие јога вежби за релаксација и истовремено, губете килограми.https://youtu.be/fxztKrxxDlk

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПРЕД 11 ГОДИНИ ПОБЕДИ НА ЕВРОВИЗИЈА, СЕГА САКА ПАК – се сеќавате ли на оваа пејачка, и годинава има заразен хит кој прогнозира уште едно прво место! (ВИДЕО)

Angela

Три хороскопски знака во ноември очекуваат љубовни потреси

Angela

Убава е како слика, но попусто: Таткото не е веќе селектор, па ѕвездата на Барселона ја откачи атрактивната девојка (ФОТО)

Angela