Руска пејачка рачно го задоволи своето момче за време на моден настан во Москва (18+ Видео)

Пејачката Јулија Берг беше фатена е на видео снимка во незгоден момент, кога со рака го задоволува водителот Димитриј Торин, за време на траењето на ревијата за висока мода во Москва.

Видеото многу брзо се прошири по социјалните мрежи, па руската поп ѕвезда не можела да се одбрани од прозивките, дека со раката успеала да го задоволи Торин.

Пејачката сето тоа, го демантирала, а вината ја префрлила на „злобните“ јазици.

Нередовниот секс предизвикува здравствени опасности

Нередовниот секс не се одразува негативно само на љубовен и емотивен живот, туку влијае и на здравјето на човекот. Дознајте ги опасностите и преземете нешто.

Секојдневно сме опкружени со разни научни истражувања поврзани со сексот, кои укажуваат на многу позитивни и негативни последици. Нередовниот секс  влијае на психолошко и физичко здравје кај човекот. Но што се случува ако не практикувате редовен секс?

Нередовниот секс води до тешка депресија

Ако сексот не прави среќни, тогаш е многу логично дека и немањето секс не прави несреќни т.е не води во депресија. Според едно американско истражување, луѓето кои немаат редовен секс  (намерно или зашто така мора да биде) често запаѓаат во депресија и лошо расположение. Штом расположението е опаднато тогаш и организамот не функционира како што треба. Затоа не мислете се, имајте што повеќе секс! Ако не со партнерот тогаш одлучете се и за секс за една ноќ, но не заборавајте на заштитата – кондомите! 

Избегнувајте ги: Ова се најлошите и највалканите места за секс

Плажа

Водењето љубов на песок во реалноста не е ни најмалку исто како она на филомовите. Освен тоа, ризикувате да добиете дијареа, осип, инфекции, а сето тоа благодарение на изметот од птиците и отпадот кој луѓето го оставиле на плажа, а песокот го прекрил.

Паркови и игралишта

Пред да дојдете на ова место имало многу деца кои си играле. За време на нивното играње тие се чепкале и во нос и по целото тело кое е можно да има рани, а потоа се фатиле за играчките и клупите. Во парковите, според истражувања,  се пронајдени голем број на вируси кои успешно живеат со децении и предизвикуваат различни вируси и слично. Ако сето тоа не ви е проблем, бидете храбри и водете љубов на отворено и тоа токму тука.

Гардеробите на теретаните

Можеби имате бујна имагинација и фантазија, па сцените од порно филмовите сакате да ги пробате и на своја кожа, но овие места се идеални за бактерии поради тоа што се топли и влажни. Но ако сепак имате голема желба, прегледајте преку прсти на ова.

Најчитани

Твитови