EXCLUSIVE MK

Tag : ава макс

НАСЛОВНА Шоу биз

Се качи на сцена и ѝ удри шлаканица, по Бебе Реџа уште една албанска пејачка нападната среде концерт во САД (ВИДЕО)

Angela
По Бебе Реџа уште една албанска пејачка била нападната среде концерт во САД. Пејачката Ава Макс (29) во вторникот вечерта настапувала во Лос Анџелес кога еден од присутните од публиката се качил на сцена и...