EXCLUSIVE MK

Tag : автобус

Занимливости

Сакал да седне до девојка во празен автобус, а сега цел свет му се смее (ВИДЕО)

Angela
На социјалните мрежи се шири снимка од разговор меѓу девојка и момче кој се обидел да седне до неа во празен автобус. Видеото од нивната расправија стана вирален хит откако беше објавено на „Тик Ток“...